Witaj w małopolskim portalu weselnym

Salon jubilerski JellyMoon

Zakres cen 48 zł - 5000 zł

Wyślij Zapytanie do Usługodawcy

Podaj swoje dane, a specjalista skontaktuje się z Tobą wkrótce

Preferowana forma kontaktu
E-Mail
Telefon
Opis

to, że jeśli w kalendarzu pod datą 10 kwietnia 2013 r. znajduje się konkurs X, to ten właśnie 10 kwietnia 2013 r. jest ostatnim dniem składania wniosków w tym konkursie. Kliknięcie w nazwę konkursu spowoduje rozwinięcie jego opisu, natomiast kolejne kliknięcie, tym razem w link „więcej szczegółów” znajdujący się na samym dole opisu, przeniesie Was do strony informującej szczegółowo o danym konkursie.
WAŻNE TERMINY wpisywane są według ostatecznej daty wypełnienia danego obowiązku, np. złożenia sprawozdania. Oznaczone są trzema wykrzyknikami na początku wydarzenia -> !!!
Czyli np. „!!! Sprawozdanie finansowe opp”. Oznaczyliśmy je także na czerwono, ale kolor jest widoczny tylko w naszym podglądzie kalendarza.
Żródłem wyboru ważnych terminów był dla nas świetny „Kalendarz finansisty 2013 r.” – Kalendarz dla zarządzających finansami w organizacji opracowany w ramach projektu „Akademia zarządzania finansami NGO” realizowanego przez Fundację dla Polski i Fundusz Pożyczkowy PAFPIO. Polecamy! Oczywiście zaglądaliśmy także do Poradnika na ngo.pl, z którym powinien się zapoznać każdy działający w ramach organizacji pozarządowych.

Możesz rozważyć też

Ramjoni Cater
plac Świętego Ducha 1, 31-023 Kraków, ...
500 zł - 10000 zł
Marius Cake
Tarnowska, Nowy Sącz
200 zł - 2000 zł
Profil usługodawcy
Video
Ocena użytkownika

Zaloguj się, aby dodać opinię.