Witaj w małopolskim portalu weselnym

Wyślij Zapytanie do Usługodawcy

Podaj swoje dane, a specjalista skontaktuje się z Tobą wkrótce

Preferowana forma kontaktu
E-Mail
Telefon
Opis

Sprawdź już teraz jak może wyglądać Twoje wesele. Obejrzyj film WESELA!

Zadbamy o Twoich gości, gwarantując szaloną zabawę z klasą i humorem. Niezapomniane chwile, bajkowe dekoracje LED.

Oferujemy Ci wysoką kulturę osobistą i elastyczność, całe bogactwo swego doświadczenia zawodowego i pomysłowość, . Działamy z elegancją, klasą i humorem oraz łatwo nawiązujemy kontakt z ludźmi. Dzięki tym cechom tak dobrze potrafimy zrealizować potrzeby Twoje i Twoich gości. Potrafimy niebanalnie i z humorem poprowadzić zabawę, tak aby zachęcić do tańca nawet najbardziej opornych gości, nie uciekając się do krępujących zabaw. Bawimy gości muzyką!

Kreujemy sytuacje w dobrym stylu oraz dbamy o komfortowe samopoczucie wszystkich Twoich gości. Twoja impreza wykreowana przez nas zaskoczy wszystkich elegancją i dobrym smakiem oraz zadowoli nawet najwybredniejsze gusta. Zagramy Ci naprawdę znakomitą muzykę z różnych dekad i gatunków. Z wyczuciem i taktem poprowadzimy zabawę. W ten sposób stworzymy przestrzeń do szaleństwa na parkiecie, głośnego śmiechu i zabawy do białego rana!

Oferujemy ponadto dekoracje świetlne sal balowych w technologii LED, dopasowane do architektury wnętrz lokalu, które zamienią każdą salę w bajkową komnatę.

601-458-138

Możesz rozważyć też

DJ BASS EVENT & WEDDING
Chorzów ul. Ks.Wł. Opolskiego ...
Ramjoni Cater
plac Świętego Ducha 1, 31-023 Kraków, ...
500 zł - 10000 zł
Profil usługodawcy
Video

Przepraszamy, nie plików video.

Ocena użytkownika

Zaloguj się, aby dodać opinię.